Kontakt

Lidé

Jitka Ilčíková

email: , tel: +420 774 859 438

Jitka je zakladatelka a master blender pivovaru. Spontánním kvašením doslova žije a pokud zrovna neřeční na nějaké mezinárodní konferenci, najdete ji vždy na dohled od jejích sudů. Nikdo netuší, jak je stihne všechny ochutnat, ale výsledek stojí vždy za to. Pokud se k nám chystáte na prohlídku nebo degustaci, učitě jí napište.

Tereza Bilová

email: , tel: +420 723 864 333

Terka se v pivovarnictví pohybuje od roku 2016 a od té doby pomáhala startovat mnoho zajímavých českých projektů hlavně po obchodní a propagační stránce. Netrvalo dlouho a při hledání pivní rozmanitosti propadla kouzlu divokých piv. Velice rychle si tak našla společnou řeč právě s Jitkou a netrvalo dlouho a společné sny se už realizují.

Ondřej Vaca

email: , tel: +420 720 664 211

V létě 2021 odmaturoval z pivovarnictví na střední potravinářské škole v Podskalské. Již během studií a i po nich pracoval v Pražském pivovaru Cobolis, dále v německém pivovaru Schwanenbräu u Norimberku a své zkušenosti zúročil v létajícím pivovaru Chernobeer a nakonec se stal spolumajitelem a sládkem pivovaru contractbrewing s.r.o.. Cesta žádného pivního fandy by nebyla úplná, kdyby se nezamiloval do spontánních piv.

Pivovar

Mlýnská, Dolní Dunajovice

Taproom

Davídkova 533/38, Praha 8 - Libeň
Aktuálně zavřeno. Připravujeme otevření v koncem května 2024.