o pivovaru      o pivu      zajímavosti      kontakt      blog

KONTAKT

Najdete nás v Mikulově, v nádherném městě mezi vinohrady. Zde je ten správný klid a to správné prostředí (neboli, jak říkají vinaři, terroir).

JITKA ILČÍKOVÁ
TEL: +420 774 859 438
E-MAIL: JITKA@WILDCREATURES.CZ

KDO JSME?

Libor Ilčík
Vystudoval Mendelovu univerzitu v Brně. Působil mimo jiné jako ředitel výroby větší vinařské společnosti. Jeho chuťové buňky využili i na oblíbených Valtických vinných trzích, kde zasedal v porotě. Pivovarnické zkušenosti sbíral ve volném čase a tento koníček časem přerostl v živnost. Je zkušený technolog a jeho znalosti biochemie, stejně jako znalosti moderních vinařských postupů, jsou k nezaplacení.

Jitka Ilčíková
V nadnárodní společnosti se věnovala finančním analýzám a strategickému plánování, což také vystudovala. V průběhu mateřské dovolené našla konečně čas na rozvoj zájmu o divoká piva, se kterými se seznámila již dříve na cestách po Belgii. Již pět let zkouší různé metody a pokusy, jak co nejlépe propojit pivo a vinařské prostředí. Mezitím stačila nasát informace o této problematice téměř ze všech koutů světa a svými nápady děsí okolí. Vyrostla ve vinařské rodině, natahovat koštýřem uměla stejně brzy jako chodit.

ŘÍZENÉ DEGUSTACE
S PROHLÍDKOU

Poznat, jak se vyrábí spontánně kvašené pivo v moravském vinném sklepě můžete jen u nás. Nahlédněte pod roušku tajemství tohoto zapomenutého pivního stylu!

Omlouváme se, ale nabídku řízených degustací obnovíme pravděpodobně zase až na podzim 2017. Spontánní kvašení piva zatím v Čechách tradici nemá, proto za nimi musíme často vyrážet do zahraničí. Nicméně za zkoušku člověk nic nedá, takže pokud se ozvete (nejlépe asi emailem)zkusíme najít oboustranně vyhovující termín. Děkujeme za pochopení.
ADRESA

ADRESA PIVOVARU

Venušina 1804/1
Mikulov 692 01